ShURLy (8.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: user
os: архайæг

en: Cancel
os: Аппар

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
