ShURLy (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན

en: Filter the view to the currently logged in user.
bo: མིག་སྔར་ནང་འཇུག་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མཐོར་རིས་ཚགས་རྒྱག་པ།

en: Custom URL
bo: URLརང་བཟོ་བྱེད་པ

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག
