ShURLy (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: user
et: kasutaja

en: Cancel
et: Tühista

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Text
et: Tekst

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Create
et: Loo

en: Not found
et: Ei leitud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: minutes
et: minutit

en: Source
et: Allikas

en: Changed
et: Muudetud

en: Client
et: Klient

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Filter the view to the currently logged in user.
et: Filtreeri see vaade hetkel sisseloginud kasutaja jaoks.

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: Edit URL
et: Muutmise URL
