ShURLy (8.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: user
oc: utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Text
oc: Tèxte

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Create
oc: Crear

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Created date
oc: Data de creacion

en: minutes
oc: minutas

en: API key
oc: Clau API

en: Source
oc: Font

en: Changed
oc: Modificat

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Restrictions
oc: Restriccions

en: Current user
oc: Utilizaire actual

en: Filter the view to the currently logged in user.
oc: Filtre la vista per mostrar los utilizaires actualament connectats.

en: Custom URL
oc: URL personalizada

en: Edit URL
oc: Modificar URL
