Website shutdown (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Open
fa: باز

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: System
fa: سیستم

en: Other
fa: ساير

en: About
fa: درباره

en: Redirect page
fa: صفحه‌ی هدایت مجدد (بازگشت)
