Website shutdown (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Open
fi: Avoin

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: System
fi: Järjestelmä

en: Other
fi: Muu

en: About
fi: Tietoja
