Website shutdown (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Open
fr: Ouvert

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: System
fr: Système

en: Other
fr: Autre

en: About
fr: À propos

en: Paths to exclude
fr: Chemins à exclure

en: Redirect page
fr: Redirection de la page
