Website shutdown (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Open
oc: Dobèrt

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: System
oc: Sistèma

en: Other
oc: Autre

en: About
oc: A prepaus
