Website shutdown (2.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Open
da: Åben

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om

en: Redirect page
da: Omdirigeringsside
