Website shutdown (2.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Open
hr: Otvoreno

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: System
hr: Sustav

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis
