Website shutdown (2.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Open
ku: کراوە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: System
ku: سیسته‌م

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە
