Website shutdown (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Open
ro: Deschideți

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: System
ro: Sistem

en: Other
ro: Altele

en: About
ro: Despre
