Website shutdown (2.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Open
uk: Відкрито

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: System
uk: Система

en: Other
uk: Інше

en: About
uk: Про модуль

en: Redirect page
uk: Сторінка переспрямування
