Website shutdown (2.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Open
ar: مفتوح

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: System
ar: النظام

en: Other
ar: آخر

en: About
ar: حول
