Website shutdown (2.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Open
cs: Otevřené

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: System
cs: Systém

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis
