Website shutdown (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: System
el: Σύστημα

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί
