Website shutdown (2.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Open
eu: Ireki

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: System
eu: Sistema

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz
