Website shutdown (2.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Open
gl: Aberta

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: System
gl: Sistema

en: Other
gl: Outro

en: About
gl: Información
