Website shutdown (2.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Open
hi: खुला

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: System
hi: प्रणाली

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में
