Website shutdown (2.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Open
sk: Otvorené

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: System
sk: Systém

en: Other
sk: Ostatné

en: About
sk: Informácie o
