Website shutdown (2.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Open
ta: திற

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி
