Website shutdown (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Open
vi: Mở

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: System
vi: Hệ thống

en: Other
vi: Khác

en: About
vi: Giới thiệu
