Website shutdown (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: System
bo: མ་ལག

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད
