Website shutdown (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Open
de: Geöffnet

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Other
de: Weitere

en: About
de: Über

en: Paths to exclude
de: Auszuschließende Pfade

en: Redirect page
de: Weiterleitungsseite
