Website shutdown (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Open
he: פתוח

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: System
he: מערכת

en: Other
he: אחר

en: About
he: אודות
