Website shutdown (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Open
id: Buka

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: System
id: Sistem

en: Other
id: Lainnya

en: About
id: Tentang
