Website shutdown (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Open
lt: Atvira

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: System
lt: Sistema

en: Other
lt: Kiti

en: About
lt: Apie
