Website shutdown (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: System
nl: Systeem

en: Other
nl: Andere

en: About
nl: Over

en: Redirect page
nl: Doorverwijzingspagina
