Website shutdown (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Open
tr: Açık

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: System
tr: Sistem

en: Other
tr: Diğer

en: About
tr: Hakkında
