SIBS API (1.0.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: header
ar: ترويسة

en: theme
ar: حلة

en: Both
ar: جميعهم

en: text
ar: نص

en: MB
ar: م.بايت

en: Database logging
ar: تسجيل قاعدة البيانات
