SIBS API (1.0.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: header
be: шапка сайта

en: theme
be: тэма

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Error handling
be: Апрацоўка памылак

en: MB
be: МБ

en: Database logging
be: База дадзеных рэгістрацыі
