SIBS API (1.0.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: None
pl: Brak

en: header
pl: nagłówek

en: theme
pl: skórka

en: Both
pl: Oba

en: text
pl: tekst

en: Error handling
pl: Obsługa błędów

en: Token
pl: Wzorzec

en: body
pl: treść

en: color
pl: kolor

en: layout
pl: układ

en: Database logging
pl: Dzienniki zdarzeń w bazie danych
