SIBS API (1.0.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: header
pt: cabeçalho

en: theme
pt: tema

en: Both
pt: Ambos

en: text
pt: texto

en: body
pt: corpo

en: color
pt: cor

en: Database logging
pt: Registro no banco de dados

en: Payment Form
pt: Forma de Pagamento
