SIBS API (1.0.2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: None
ru: Нет

en: header
ru: шапка

en: theme
ru: тема оформления

en: Both
ru: Оба

en: text
ru: текст

en: Error handling
ru: Обработка ошибок

en: Token
ru: Токен

en: body
ru: текст

en: MB
ru: МБ

en: color
ru: цвет

en: layout
ru: макет

en: primary
ru: первичный

en: Database logging
ru: Отчеты в базе данных
