SIBS API (1.0.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Description
af: Beskrywing

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: header
af: opskrif

en: theme
af: tema

en: All
af: Alle

en: Error handling
af: Fouthantering
