SIBS API (1.0.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: header
az: başlıq

en: All
az: Hammısı

en: Both
az: Hər ikisi
