SIBS API (1.0.3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Response
bg: Отговор

en: header
bg: заглавка

en: theme
bg: тема

en: All
bg: Всички

en: color
bg: цвят

en: Database logging
bg: Вход в база данни
