SIBS API (1.0.3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: header
bo: འགོ་བརྗོད

en: theme
bo: བརྗོད་གཞི།

en: All
bo: ཡོངས

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: layout
bo: བཀོད་པ།

en: Database logging
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་ཟིན་ཐོ
