SIBS API (1.0.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Response
cs: Odpověď

en: header
cs: hlavička

en: theme
cs: téma vzhledu

en: All
cs: Vše

en: Both
cs: Obojí

en: text
cs: Text

en: body
cs: tělo

en: color
cs: barva

en: Database logging
cs: Logování do databáze
