SIBS API (1.0.3) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Transaction ID
el: ID συναλλαγής

en: Description
el: Περιγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: None
el: Κανένα

en: header
el: κεφαλίδα

en: theme
el: θεματική παραλλαγή

en: All
el: Όλες

en: Both
el: Και τα δύο

en: text
el: κείμενο

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: color
el: χρώμα

en: Database logging
el: Βάση δεδομένων συμβάντων
