SIBS API (1.0.3) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Transaction ID
es: ID de la transacción

en: Description
es: Descripción

en: Date
es: Fecha

en: None
es: Ninguno

en: Error Message
es: Mensaje de Error

en: Response
es: Respuesta

en: header
es: encabezado

en: theme
es: tema

en: All
es: Todo(s)

en: Both
es: Ambos

en: text
es: texto

en: Error handling
es: Gestión de errores

en: Token
es: Comodín

en: body
es: cuerpo

en: Request
es: Solicitud

en: layout
es: diseño

en: primary
es: primario

en: Database logging
es: Registro en base de datos
