SIBS API (1.0.3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Description
et: Kirjeldus

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Error Message
et: Veateade

en: header
et: päis

en: theme
et: kujundus

en: All
et: Kõik

en: Both
et: Mõlemad

en: text
et: tekst

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Request
et: Saada

en: color
et: värv

en: Database logging
et: Andmebaasi logi
