SIBS API (1.0.3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Response
eu: Erantzun

en: header
eu: goiburua

en: theme
eu: tema

en: All
eu: Guztiak

en: Both
eu: Biak

en: text
eu: testua

en: body
eu: gorputza

en: color
eu: kolorea

en: layout
eu: diseinua

en: Database logging
eu: Datu-basearen log-ak
