SIBS API (1.0.3) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Response
he: תשובה

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: theme
he: ערכת נושא

en: All
he: הכל

en: Both
he: שנייהם

en: text
he: טקסט

en: Token
he: אסימון

en: body
he: גוף

en: color
he: צבע

en: background
he: רקע

en: Database logging
he: רישום ביומן על ידי מסד הנתונים

en: Validity
he: תוקף
