SIBS API (1.0.3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Description
hr: Opis

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: header
hr: zaglavlje

en: theme
hr: predložak

en: All
hr: Svi

en: Both
hr: Oba

en: text
hr: tekst

en: color
hr: boja

en: Database logging
hr: Zapisnik baze
