SIBS API (1.0.3) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Transaction ID
ja: トランザクションID

en: Description
ja: 説明

en: Date
ja: 日付

en: None
ja: なし

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: Response
ja: レスポンス

en: header
ja: ヘッダー

en: theme
ja: テーマ

en: All
ja: すべて

en: Both
ja: 両方

en: text
ja: テキスト

en: Token
ja: トークン

en: body
ja: 本文

en: color
ja: カラー

en: Database logging
ja: データベースログ
