SIBS API (1.0.3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: header
jv: irahan

en: theme
jv: téma

en: All
jv: Kabèh

en: Both
jv: Karone

en: Database logging
jv: Pencathetan database
