SIBS API (1.0.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: All
ka: ყველა

en: Both
ka: ორივე

en: text
ka: ტექსტი
