SIBS API (1.0.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: All
kk: Барлық

en: Database logging
kk: Мәліметтер қорындағы оқиғаларды журналға жазу
