SIBS API (1.0.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: None
ku: هیچ

en: header
ku: سەرینە

en: theme
ku: ڕووکار

en: All
ku: هەموو

en: text
ku: دەق

en: MB
ku: م.ب.

en: color
ku: ڕه‌نگ
